Про нас

Компанія «Захід-сервіс-клімат» є одним з лідерів кліматичного ринку у Львові та області.

Отже, чому кліматичну техніку Вигідно купувати з перших рук!!!
--- завжди свіжа інформація!!!
— розумні ціни;
— економія часу;
— широкий асортимент;
— техніка кращих світових виробників;
— гарантії;
— гарний настрій та комфорт!

Крім продажу обладнання ми виконуємо всі види монтажних, ремонтних і сервісних робіт. На обладнання та виконані монтажні роботи надається гарантія. При проведенні монтажних робіт використовуються тільки якісні витратні матеріали та інструмент ."Захід-сервіс- клімат" пропонує кліматичну техніку (спліт-системи, мобільні кондиціонери, віконні кондиціонери, очисники повітря, теплове обладнання та ін.) від провідних виробників за реальними цінами, що дозволяють зробити вигідне придбання навіть в умовах фінансової кризи.
Основним напрямком діяльності компанії "Захід-сервіс-клімат"є оптова та роздрібна продаж кліматичного обладнання. А також ми пропонуємо хороші кредитні умови від" ОTР" банку для покупки наших кондиціонерів..

Кліматична техніка давно не обмежується обігрівачами для холодних сезонів і кондиціонерами — для жарких. Тому ми пропонуємо не тільки надійні обігрівачі, конвектори, інфрачервоні обігрівачі і кондиціонери. Повністю контролювати «клімат» у себе вдома, в офісі, складських та виробничих приміщеннях вам дозволять теплові гармати та теплові завіси, зволожувачі повітря, очисники повітря, опалювальні котли. Тут надано великий вибір техніки, що створює максимально комфортний мікроклімат в квартирі, котеджі, офісі, виробничому приміщенні при оптимальному співвідношенні ціни і якості.

«Завтра очікується різке підвищення температури... Синоптики обіцяють підвищену вологість і поривчастий вітер...» Іноді метеопрогнози пригнічують, і хочеться самим розпоряджатися «погоду в домі». Можна вибрати погоду за бажанням? Ми відповідаємо однозначно «так»! Погода мінлива — але ми прагнемо до того, щоб у вашому житті стало більше визначеності. Обладнання з управління кліматом вже не є розкішшю, воно стало практично загальнодоступним і, найчастіше, необхідним, адже простий кондиціонер зможе значно підвищити рівень комфорту під час роботи або відпочинку
Постійно проводимо роботу з розширення модельного ряду кліматичного обладнання, яке пропонуємо на ринку. На даний момент компанія «Захід-сервіс клімат» є офіційним представником таких найбільших виробників систем вентиляції, кондиціювання та опалення, як Mitsubishi Electric, Daikin, Hitachi, Tosot, Cooper&Hunter, Toshiba, Ballu, Samsung, Zanussi, Vents, Assis, Soler&Palau, Saldo, Flowair,
Optimax, Termosolar.


BALLU

Ballu Industrial Group - міжнародний холдинг, що концентрує багаторічний досвід провідних світових виробників індустрії клімату, потужний потенціал конструкторських бюро і лабораторій індустріального дизайну.
Холдинг спеціалізується на виробництві побутової та промислової техніки для створення комфортного середовища проживання людини.
Штаб-квартира Ballu Industrial Group розташована в Гонконзі.
Виробничі підприємства холдингу знаходяться в Японії, Кореї, Китаї, Росії, Польщі та Литві.ZANUSSI

Створена на північному сході Італії компанія ZANUSSI стала частиною концерну Electrolux AB Stockholm, інвестиції якого допомогли продовжити розробку високоякісних приладів з неповторним італійським дизайном.

Electrolux

Концерн ELECTROLUX (Швеція) - найбільший в світі виробник побутової техніки і професійного обладнання.
ELECTROLUX є безумовним лідером європейського ринку побутової техніки і третім за величиною в цій галузі в США й давно, по суті, став транснаціональною корпорацією